خادم پوکه

بسته بندی پوکه معدنی با جامبو و کیسه - خادم پوکه

خانه » دسته‌بندی نشده » بسته بندی پوکه معدنی با جامبو و کیسه

بسته بندی پوکه معدنی با جامبو و کیسه

بسته بندی پوکه معدنی با جامبو و کیسه

بسته بندی پوکه معدنی از روشهای حمل پوکه به درخواست خریداران است. بعضی از مشتریان درخواست می کنند که پوکه را به صورت بسته بندی با کیسه یا جامبو ارسال کنیم. در این مقاله به تشریح کوتاهی از بسته بندی پوکه معدنی با جامبو بگ و گونی می پردازیم.

انواع بسته بندی پوکه معدنی

بسته بندی پوکه با استفاده از کیسه و گونی

بسته بندی توسط کیسه های ۶۲  و ۵۰ کیلویی مقاوم و ضد آب با هزینه بسیار مناسب انجام می گیرد. کیسه های  کوچک پر شده با پوکه معدنی با وزن استاندارد ۳۰ کیلوگرم باعث می شود که حمل کیسه ها آسان نماید.

بسته بندی پوکه با استفاده از جامبو بگ

یکی دیگر از روشهای بسته بندی پوکه معدنی، استفاده از جامبو بگ است که قیمت انواع کیسه جامبو بگ با توجه به ابعاد آن، تعداد تسمه و همچنین ضخامت کیسه متفاوت است.

جامبو بگ نیز نوعی کیسه برای بسته بندی است .

حمل پوکه معدنی کیسه ای و بسته بندی شده

گونی های پر شده از پوکه معدنی با جرثقیل یا لیفتراک بارگیری و از طریق تریلی های کفی و لبه دار به نقاط مختلف ایران ارسال میشود.

در بالای کیسه های جامبو 2 یا 4 دسته وجود دارد که لیفتراک از این قسمت بسته بندی ها را جابجا میکند.

به طور مثال حمل کیسه های جامبو به این صورت است که به صورت 5تایی یا 10 تایی عقب کامیون بارگیری شده و روی ان با کاور پلی اتیلن و تسمه جهت حمل بسته بندی میشود.به این ترتیب در کمترین فضای ممکن میتوان این حجم از محصولات را حمل کرد.

خرید-پوکه-معدنی-بسته-بندی-شده

قیمت بسته بندی پوکه معدنی

هزینه های پر کردن گونی ها و دوختن گونی ها و در ادامه بارگیری و تخلیه تماما بر عهده خریدار میباشد. که قیمت تمام شده هر متر مکعب پوکه معدنی را افزایش می دهد.

فروش کیسه ای پوکه به صورت جامبو نیاز به صرف هزینه اضافه تر ی برای مشتری دارد پس این نکته را باید در نظر گرفته باشد.

خرید پوکه معدنی بسته بندی شده از خادم پوکه

قیمت های ما را با سایر فروشنده های پوکه معدنی مقایسه کنید. جهت خرید پوکه معدنی بسته بندی شده و مشاوره در این مورد که هزینه بسته بندی و باربری پوکه به صورت جداگانه محاسبه می شود با شماره تماس 09187832846 (مهندس خادمی) تماس بگیرید.8 مرداد 1401 دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه


تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه