خادم پوکه

ساخت آبنما با پوکه معدنی - خادم پوکه

خانه » دسته‌بندی نشده » ساخت آبنما با پوکه معدنی

ساخت آبنما با پوکه معدنی

ساخت آبنما با پوکه معدنی

یکی از کاربردهای پوکه ، ساخت آبنما با پوکه معدنی است. در این مقاله تعریف کوتاهی از آبنما و انواع آبنما و ساخت آبنما با پوکه می پردازیم.

آبنما چیست؟

کلمه آبنما از دو بخش آب و نما تشکیل شده که به مفهوم نما و ظاهر آب است. فرود قطره های باران از آسمان، ریزش آب از آبشار ها و چشمه ها از انواع آبنماهای طبیعی هستند.

آبنما سازه‌ای است که در محیط درونی یا بیرونی ساختمان، پارک، مکان‌های تفریحی و … اجرا می‌شود و در آبنما برای آب نوعی حرکت پیش بینی می‌شود تا صدای ناشی از آب و حرکت زیبای آن حال و هوای فضا و محیط را تغییر دهد و فضایی آرام بخش و طبیعی ایجاد کند.

انواع آبنما

آبنما انواع مختلفی دارد که امروزه از تمامی آنها در مکانهای مناسب استفاده می‎کنند. مانند : آبنما ریزشی شیشه ای، آبنمای موزیکال، آبنمای پرده ای، آبنمای هارمونیک، آبنمای دکوراتیو، آبنمای صخره ای، آبنمای نمایش فیلم، آبنمای پرده خطی آب، آبنمای پیوسته، آبنمای نوشتاری و…

در صورتی که تمایل دارید سایر کاربردهای پوکه معدنی را مطالعه کنید به مقاله پوکه معدنی چه کاربردی دارد؟ مراجعه نمایید.

ساخت آبنما با پوکه معدنی

برای ساخت آبنما معمولا پیمانکارها از روش های مختلفی استفاده می کنند. گاهی در ساخت ابنمای خانگی شما از مصالح ساختمانی مثل پوکه معدنی و سیمان استفاده شود. در بعضی از منازل از شیشه فقط استفاده کرد.

  • برای استفاده سنگ پوکه معدنی جهت ساخت آبنما از سایزهای بزرگتر سنگ پوکه استفاده می شود.
  • همچنین به دلیل عایق حرارت بودن از تغییر دما آب جلوگیری خواهد کرد.
  • سنگ پوکه آبنما به سایزهای پرتقالی، سنگ نا منظم، سنگ قلوه‌ای و هر سایزی دیگر میباشد.

خرید پوکه آبنما از پوکه معدنی خادم پوکه

قیمت های ما را با سایر فروشنده های پوکه معدنی مقایسه کنید. جهت اطلاع دقیق قیمت با شماره ۰۹۱۸۷۸۳۲۸۴۶ تماس بگیرید. و یا سفارش خود را از طریق واتساپ اعلام نمایید تا هرچه سریعتر پاسخگو باشیم.

مطالعه بیشتر: راهنمای خرید پوکه معدنی


تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه