خادم پوکه

خرید پوکه معدنی - خادم پوکه

خانه » بنرهای کوچک » خرید پوکه معدنی

خرید پوکه معدنی

خرید پوکه معدنی

قبل از خرید پوکه معدنی به مواردی اشاره کرده ایم که راهنمایی برای مشتریان و خریداران عزیز می باشد.

خرید پوکه معدنی از خادم پوکه و مراحل سفارش آن

  1. جهت سفارش پوکه قروه یا پوکه معدنی از خادم پوکه با شماره 09187832846 (مهندس خادمی) تماس بگیرید.
  2. قیمت انواع پوکه معدنی قروه در سایزهای مختلف (عدسی، نخودی، بادامی، سنگ پا، آبنما و …) در رنگ های مشکی و قهوه ای حضور شما اعلام می شود.
  3. هزینه باربری پوکه به شهر مورد نظر شما (ارسال پوکه معدنی به تمام نقاط ایران انجام می شود) بعد از استعلام از باربری و یا رانندگان محترم به شما اطلاع داده می شود. البته با توجه تعدد ارسال بار پوکه به تمام نقاط ایران توسط خادم پوکه، ما از قیمت تقریبی حمل و باربری اطلاع داریم و می توانیم قیمت را در همان تماس اول حضورتان اعلام نماییم.
  4. در صورت تایید خرید پوکه معدنی توسط مشتریان عزیز، بار پوکه از انبار بارگیری می شود و توسط رانندگان محترم با دریافت آدرس دقیق مشتری، به شهر مورد نظر سفارش دهنده ارسال می گردد. که طبق روال در صورتی که شخص حقیقی باشد کد ملی وی برای بارنامه و فاکتور دریافت می شود و اگر شرکت و یا شخص حقوقی باشد شناسه ملی شرکت دریافت خواهد شد.
  5. البته ناگفته نماند که برخی از مشتریان عزیز، تمایل دارند که خرید پوکه معدنی  را به صورت جامبو و کیسه ای دریافت کنند که مراحل و هزینه آن تا حدودی متفاوت خواهد بود.

خادم-پوکه-خرید-پوکه

نکاتی که در خرید پوکه معدنی به آن باید توجه شود

خریداران عزیز علاوه بر کیفیت پوکه که باید به آن توجه کنند باید به باربری و حمل پوکه به محل مورد نظر خود توجه داشته باشند زیرا در برخی از موارد یا ماشین حمل مورد نظر آنها موجود نیست و باید صبر کنند تا بعد از اعلام بار نوع ماشین آنها موجود شود.

ما هم خود راننده داریم و هم اینکه با باربری های مختلفی همکاری می کنیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که هرچه سریعتر برای مشتریان محترم سفارش را آماده و ارسال کنیم.

خادم پوکه طی سالیان متمادی است که در زمینه فروش پوکه معدنی فعالیت دارد و همواره در جهت رضایت مشتریان عزیز تمام تلاش خود را به کار برده است و مشتریان ثابت ما هم از این امر اطلاع دارند.

شماره تماس جهت سفارش پوکه قروه

قبل از خرید پوکه معدنی قیمت های ما را با سایر فروشنده های پوکه معدنی مقایسه کنید. جهت اطلاع دقیق قیمت با شماره 09187832846 تماس بگیرید. و یا سفارش خود را از طریق واتساپ اعلام نمایید تا هرچه سریعتر پاسخگو باشیم.

 1 مرداد 1401 بدون دیدگاه


تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه